
Hloov 6 Sab Pauv Dub Txuas ECG Cable 5-LD
Lub sij hawm ua: 1-7 hnub ua haujlwm (vam khom koj qhov ntau)
Cov ntsiab lus them nqi: 100% T / T tso nyiaj, Western Union
Txoj kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Los ntawm hiav txwv
MOQ: 5 PCS
Hauj lwm lawm
AAMI Hloov 6 Tus Pin Dub Sib Txuas ECG Cable 5-LD
Lub sij hawm ua: 1-7 hnub ua haujlwm (vam khom koj qhov ntau)
Cov ntsiab lus them nqi: 100% T / T tso nyiaj, Western Union
Txoj kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Los ntawm hiav txwv
MOQ: 5 PCS
Cov Lus Qhia Txog Kev Kawm:
| Cable xim | Grey |
| Cable khoom | TPU Jacket |
| Cable txhuas | 5 coj |
| Ntsuas txuas | Hloov, 6 Tus Pin Dub AAMI txuas |
| Tus neeg mob qhov txuas kawg | Clip / txaij / tsawb nyiag |
| Lub cev pob tw ntev | 2.7m |
| Ua rau cable ntev | 0.9m |
| Txuj Ci | IEC |
| Nyhav | 150g |
| Warranty | 1 xyoos |

Cim npe nrov: puag ncig 6 tus pin dub txuas ecg cable 5-ld, tuam ntxhab, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

Datex, Philips, Pioneer, spacelabs, burdick, welch A...
-

GE Marcutte Dash PRO4000 5lead ECG Hlau, IEC / AHA, ...
-

Philips 3lead ECG hlau teeb rau M1623 / m1633A, snap...
-

Txoj Kev Xav Tshaj Tawm ECG Cable Leadwires 5-LD Clip
-

DIN Style Compatible Disposable ECG Leadwire
-

Universal (Tsis muaj txuas) ECG Cable Leadwires 5 Tx...

