
Draeger Tshaj ECG Cable 3-LD Snap
Lub Sij Hawm Them Nyiaj: T / T, Western Union
Kev xa khoom: DHL, TNT, UPS, EMS, Fedex, Los ntawm hiav txwv
Xa lub sijhawm: 1-7 hnub ua haujlwm (vam khom koj qhov ntau)
MOQ: 20 pcs
Hauj lwm lawm
Draeger Tshaj ECG Cable 3-LD Snap
Tus Qauv Compatibel:
(AIR): HRRM-71-1 / 2, Porta-Fib I, II, III, System5 (tshiab), System6 (Neonatal)"
(ALT): 800,800Plus, CX ATL Ultrasound" CX200, CX400, Apogee, HDI 9/2000 Interspec Cardiology XL" Cim IV, Mark Vii, Ultramark 4/5/7/9"
(BCI): 3101,3404,6100,6200, 9100,9200, Tus Kws Pab Tswv Yim, Autocorr"
(COLIN): BP308, BP408, CBM3000
(CSI): 504US, 602-4USP, Paj Huam 2, Scholar"
(GMS): Kev Ntsuas Cov Hluav Taws Xob 556 Critikon 8100T / Dinamap 8700/9700"
(IVY): 101 (ua ntej 1989), 402, 700
(LSI): LS5, 261
(MDE): Escort 100, 101,102,200, 300 Prism, 360SL, 450SL, 521A PortaPak 80, PortaPak 90/1000"
(MPC): Lifepak 6 Lub Neej Pak 9 , Lub Neej Pak 9B VSM-1ESF (w / resistors)"
(NELLCOR): N-200/250 C-LOCK N-1000, NPB-3900, NPB-4000
(NK): BSM-8301A / 8302A / 8500A / 8502A OEC-6102A (s / n> 20156) / 7102A / 8108A OEC-6105A (s / n> 20226), TEC-7100A, TEC-5200A ( s / n> 20421), TEC-7200A / 7300A;
(PACE-TECH): Minipack 300, Minipack 3000/3100, MiniMax4000CL, Vitalmax 800 Plus / 2100/2200/4000/4100, Vitalmax / 4000CL / 4000 Modular / 4100CL (PMS): M3921A A1, M3923A A1 M3925AA1, M3927AA3, M39A , M3929AA3" PIONEER
(American Optical): 26125 33167, 5260, 5330, Pulsar 4" PPG
(Datamedix, Becton-Dickinson) Tus Saib Xyuas 1001 / N1001
(BURDICK): Medic3 / 4/5 / 4045Defib," 500/600/900 Series
(w / o ua pa) 90300/90400/90600/90700 Series TEK-208/408/511/512/514/521" PC Bedside, PCMS
(Vitatek): 4045Defib / 208/400 / 500Series"
(Raws tu qauv): Propaq100 / 200Series, Atlas Propaq Encore, Propaq CS, Ultra Smart"
(ZOLL): D900, PD1200, PD1400 UT4000A, UT4000A, UT4000Apro, UT6000A, UT4000B, UT4000C, UT4000F, UT6000F, UT4000Fpro, UT4800
Cov Lus Qhia Txog Kev Kawm:
| Cable Xim | Grey |
| Daim ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Cable khoom | TPU Jacket |
| Cable txhuas | 3 ua |
| Lub cev pob tw ntev | 2.7m |
| Ua rau cable ntev | 0.9m |
| Ntsuas Txuas | Kab 6-Pin |
| Tus neeg mob qhov txuas kawg | Clip / txaij / tsawb nyiag |
| Tus neeg mob loj | Cov Neeg Loj / Pediatric |
| Txuj Ci | AHA |
| Nyhav | 300g |
| Warranty | 1 xyoos |

Cim npe nrov: draeger tshaj ecg cable 3-ld snap, tuam ntxhab, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

Kev ruaj ntseg zoo Spacelabs 3lead ECG Cable, IEC, c...
-

Mindray Beneview T5 / T8 12pin 5lead ECG Cable
-

Drager Sib Nrauj ECG Cable 5 Txhim Kho
-

Nihon Kohden Ib-Thooj ECG Cable 3 Ua Rau Daim Phiaj ...
-

GE Txoj Kev Noj Qab Haus Huv ECG Transducer Cable 3 ...
-

Zaj Lub Pob Ib Leeg Ib Leeg ECG Adapter Cable 3 Txhi...

