Drager Siemens 7 Pin One Piece Cable Thiab Leadwire
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm: Guangdong, Suav
Brand: thov Vajtswv-med
Hom: Ib Daim ECG Cable
Khoom siv: TPU Jacket
Ntawv pov thawj: CE / ISO
Hauj lwm lawm
ECG EKG 3/5 Lead one-piece Cable thiab Electrode Leadwire rau Drager Siemens 7Pin Tus Neeg Mob Saib

| Qeb | ECG |
|---|---|
| Cov ntawv pov thawj | CE, ISO |
| Connector Distal | 7pin Connector, Keyed |
| Connector Proximal | snap / ntes |
| Latex-dawb | Yog lawm |
| Lead Cable Xim | Grey |
| Lead Cable Diameter | 2.6mm ib |
| Cov khoom siv lead ua | TPU Jacket |
| Lead Xim Coding | IEC/AHA |
| Lead Number | 3/5 |
| Ntim Hom | Hnab |
| Ntim Unit | 1 |
| Tus Neeg Mob Loj | Cov Neeg Laus / Pediatric |
| Tiv thaiv | Yog lawm |
| Kev tiv thaiv | Tsis muaj |
| Tsis muaj menyuam | Tsis muaj |
| Tag nrho Cable Length | 3.6m |
| Lub cev Cable Length | 2.7m |
| Warranty | 12 hli |

| Chaw tsim tshuaj paus | Qauv |
|---|---|
| Draeger | Infinity Delta, Infinity Delta XL, Infinity Kappa, Infinity Vista |
| Siemens | SC7000, SC8000, SC9000XL |










Shenzhen Pray-med Tech Co., Ltd yog lub teb chaws high-tech enterprise nyob rau hauv Suav teb thiab cov chaw tsim tshuaj paus & tsum
ntawm kev kho mob sensors & cable sib dhos xws li SpO2 sensors, ECG, EKG & EEG cable nrog txhuas hlau, ntiv tes oximeter,
kub sojntsuam, ntshav siab cuff & hlab, ntshav siab transducers & txuas cable, EEG thiab EMG
electrodes, ESU mem hluav & grounding ncoo, kho mob connector, molding, kho mob cable & hwj chim qaum, kho mob
kev pab cuam sim & siab infusion hnab thiab lwm yam Peb cov khoom siv dav siv hauv kev saib xyuas xws li ECG, oximeter,
electrocardiograph, holter, electroencephalograph, B- ultrasound & fetal xyuas thiab lwm yam. Nrog rau ntau yam khoom,
peb cov khoom zoo tshaj plaws nrog rau feem ntau ntawm ntshuam & domestic hom & qauv thiab peb tuaj yeem muab OEM / ODM
kev pabcuam kom tau raws li cov neeg siv khoom xav tau tshwj xeeb. Peb lub tuam txhab muaj cov kws tshaj lij thiab cov kws tshaj lij uas koom nrog R & D,
ntau lawm & muag khoom raws li ib tug raws li peb khaws cia siab rau tej txuj ci coj nyob rau hauv thiab kev cob qhia kom tau raws li txawm ntau tshaj li cov neeg xav tau.
Peb cov khoom muaj npe nrov hauv CE, FDA, CFDA & TUV kev lag luam thiab peb cov neeg sawv cev tuaj ntawm ze li ntawm 90 lub teb chaws thoob plaws ntiaj teb.
Peb cov khoom tsis muaj tshuaj lom, ua haujlwm ntev, tiv thaiv kev cuam tshuam & xis nyob raws li lawv tau ua raws li cov qauv tshiab thoob ntiaj teb ua.


FAQ
1.Dab tsi yog 5 lead ECG siv rau?
Tej yam yooj yim peb electrode bipolar kaw yog ubiquitous rau kev soj ntsuam. Qhov no tuaj yeem siv los sau cov kev hloov pauv hauv siab bipolar thiab. Siv tsib tus thawj cojmuab cov kev xaiv kom tau txais lub hauv siab txhuas ntxiv rau kev ua rau bipolar limb leads, txhim kho kev tshawb pom ntawm ischemia thaum cov txheej txheem.
2.Qhov twg ECG lead yog qhov tseem ceeb tshaj?
Lead II, uas feem ntau muab qhov pom zoo ntawm P nthwv dej, feem ntau yog siv los sau cov kab nrib pleb.
3.Dab tsi yog 3 hom kev soj ntsuam ECG rau cov mob twg uas lawv siv?
Peb hom ECG loj yog:
so ECG - koj pw rau hom ECG no. ...
ambulatory ECG - rau lub tsheb thauj neeg mob ECG koj hnav cov cuab yeej kaw cia tau tsawg kawg 24 teev. ...
kev ntsuam xyuas kev ntxhov siab / kev ntsuas kev ntxhov siab - hom ECG no pab koj tus kws kho mob pom tias koj lub siab ua haujlwm zoo npaum li cas thaum lub cev ua si.
Cim npe nrov: drager siemens 7 pin ib daim cable thiab leadwire, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li













