IEC Clip ECG Cable 3Lead Rau Mediana D500 13pin
Cov nqe lus them nqi: T / T, Western Union, Paypal
Shipping txoj kev: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sij hawm xa tuaj: 3-7 hnub ua haujlwm
Cov qauv muaj
Hauj lwm lawm
| Qeb | ECG |
|---|---|
| Cov ntawv pov thawj | CE, ISO |
| Connector Distal | Round, 13-pin Connector, Keyed |
| Connector Proximal | snap / clip |
| Latex-dawb | Yog lawm |
| Lead Cable Xim | Grey |
| Lead Cable Diameter | 2.6mm ib |
| Cov khoom siv lead ua | TPU Jacket |
| Lead Xim Coding | IEC/AHA |
| Lead Number | 3 |
| Ntim Hom | Hnab |
| Ntim Unit | 1 |
| Tus Neeg Mob Loj | Cov Neeg Laus / Pediatric |
| Tiv thaiv | Yog lawm |
| Kev tiv thaiv | Tsis muaj |
| Tsis muaj menyuam | Tsis muaj |
| Tag nrho Cable Length | 3.6m |
| Lub cev Cable Length | 2.7m |
| Warranty | 12 hli |



Cim npe nrov: iec clip ecg cable 3lead rau mediana d500 13pin, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li










