
Nihon Kohden 3 Lead ECG Cable IEC
Lub sij hawm them nyiaj: T / T, Western Union, Paypal
Kev xa khoom: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, los ntawm hiav txwv
Lub sij hawm ua: 1-7 hnub (vam khom koj qhov ntau)
MOQ: 30pcs
Hauj lwm lawm
Nihon Kohden 3 Lead ECG Cable IEC
Lub sij hawm them nyiaj: T / T, Western Union, Paypal
Kev xa khoom: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, los ntawm hiav txwv
Lub sij hawm ua: 1-7 hnub (vam khom koj qhov ntau)
MOQ: 30pcs
Cov Lus Qhia Txog Kev Kawm:
| Hom | ECG Cable |
| Daim ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Cable xim | Grey |
| Txoj kab uas hla kab | 4 hli |
| Cable khoom | TPU Jacket |
| Txuj Ci | IEC |
| Lub cev Cable ntev | 2.7m |
| Ua rau cable ntev | 0.9m |
| Proximax connector | 12-tus pin Nihon Kohden Txuas, Angled |
| Lub ntsuas hluav taws xob sib txuas | Clip / txaij / tsawb nyiag |
| Cov Ntaus Ntsuas | Chav Kawm II |
| Tus neeg mob loj | Cov Neeg Loj / Pediatric |
| Lub cev hnyav | 120g |
| Warranty | ib xyoos |

Cim npe nrov: nihon kohden 3 txhuas ecg cable iec, tuam ntxhab, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

Mindray ECG Cable 12-pin Connector rau BeneView T5, ...
-

Ruaj Ntseg Zoo CUA SHIELDS 5lead ECG Cable, IEC / AH...
-

GE 7Lead Ecg Holter ecg Cable SEER Teeb 2008594-004
-

Datascope ECG Cable Adapter Cable 3 Txhim Kho Clips
-

GE Kho Mob Marquette ECG Transducer Cable 5 Txhim Kh...
-

Nihon Kohden ECG Transducer Cable 3 Ua Ntses

