
Golden Khob EEG Cable Electrodes
Lub sij hawm ua: 1-7 hnub ua haujlwm (vam khom koj qhov ntau)
Cov ntsiab lus them nqi: 100% T / T tso nyiaj, Western Union
Txoj kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Los ntawm hiav txwv
MOQ: 5 PCS
Hauj lwm lawm
Golden Khob EEG Cable Electrodes
Lub sij hawm ua: 1-7 hnub ua haujlwm (vam khom koj qhov ntau)
Cov ntsiab lus them nqi: 100% T / T tso nyiaj, Western Union
Txoj kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Los ntawm hiav txwv
MOQ: 100 daim
Cov Lus Qhia Txog Kev Kawm:
| Thov | Bran EEG cov cuab yeej kho mob |
| Cable xim | muaj yeeb yuj |
| Cable khoom | TPU Jacket |
| Connector distal | Din 1.5mm |
| Khob taub | 9,5 hli |
| Lub cev pob tw ntev | 2.7m |
| Ua rau cable ntev | 1.5m lossis Customized |
| Txuj Ci | IEC |
| Warranty | 1 xyoos |


Cim npe nrov: golden khob eeg cable electrodes, tuam ntxhab, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

Philips 5lead ECG Hlau Txheem nrog Snap / Grabber / ...
-

Philips M1971a 5lead ECG Hlau Txheem nrog Snap / Gra...
-

High Quality Kub Plated Copper EEG Electrodes Cable ...
-

Kub Plated Eeg Khw Electrode, Yeeb Yam EEG Cable, DI...
-

Spacelabs Ultraview SpO2 Extension Cable / adapter C...
-

Tsis-Oximax Nellcor Tshaj 7 Tus Cwj Pwm Tsis Raug Tu...

