Reusable Silicone Black Negative Phaj Circuit Mat Kab Plug Negative Rubber
Catalog: UAS
Yam khoom: Electrosurgical adapter cable
Yam tsawg kawg nkaus Order Quantity: 1PCS
Ntawv pov thawj: CE / ISO13485
Nqe: Kev sib tham
Hauj lwm lawm
Reusable Silicone black Negative Plate Circuit Mat Kab Plug Negative Rubber
Product Description
| Qeb | electrosurgical Grounding phaj |
| qhov loj | 145 * 245 * 4mm |
| Thickness | 4mm ib |
| Lead Cable Xim | dub |
| Tag Nrho Ntev | 3m |
| Warranty | 6 hli |
| Ntim Hom | Hnab / Box |
| Ntim Unit | 1 |
| Tus Neeg Mob Loj | Cov Neeg Laus / Pediatric |


Cim npe nrov: reusable silicone dub tsis zoo phaj Circuit Court mat kab plug tsis zoo roj hmab, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







