Kev Hloov Tshuaj Kho Mob Biocare Roj Teeb HYLB-1596
Tshaj: Biocare IE12, IE12A, IE15
Cov ntsiab lus them nqi: T / T, Western Union, Paypal
Txoj kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sijhawm ua: 3-7 hnub ua haujlwm
Kev kuaj muaj
Hauj lwm lawm
Yog tias koj tab tom nrhiav biocare kho mob hloov roj teeb hylb-1596, txais tos hu rau peb lub Hoobkas. Ua ib qho ntawm cov ua lag luam thiab cov muag khoom nyob hauv Suav teb, peb yuav muab koj tsis pheej yig tshaj tab sis cov nqi sib tw thiab kev pabcuam zoo. Thov so assured mus yuav peb cov khoom zoo.
Kev Hloov Tshuaj Kho Mob Biocare Roj Teeb HYLB-1596
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm:Tuam Tshoj
Hom Lub Npe:Biocare
Daim ntawv pov thawj:CE
Tau tshaj:HYLB-1596
Tsawg kawg kom muaj nuj nqis:1pcs
Nqe:raws li tau tham
Lub sij hawm xa tuaj:1-3 hnub ua haujlwm
SupplyAbility:600pcs / vas thiv
Cov Lus Qhia Txog Kev Kawm:
| Khoom npe | Kev Kho Mob Cov Roj Hluav Taws Xob |
| Qhov chaw ntawm Keeb Kwm | Guangdong, Suav |
| Hom Lub Npe | Thov-med |
| Cov ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Qhov Coob | 131 * 73 * 19.1mm |
| Neeg Muaj Peev Xwm | 5200mAh |
| Nyhav | 363G |
| Hom | Li-ion |
| Nominal Voltage | 14.8v |
| Thov | Biocare IE12, IE12A, IE15 |
| Qhov ntau thiab tsawg ntawm tes | 8 Lub Cell |
| Xim | Xiav |
| Pob | Tus kheej lub thawv |


Cim npe nrov: biocare kho mob hloov roj teeb hylb-1596, tuam ntxhab, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li










