
Colin Kho Mob Cov Roj Hluav Taws Xob Rau COLIN BP-88, BP-308, BP-88S, BP-508, BP-608
Cov ntsiab lus them nqi: T / T, Western Union, Paypal
Txoj kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sijhawm ua: 3-7 hnub ua haujlwm
Kev kuaj muaj
Hauj lwm lawm
Colin Kho Mob Cov Roj Roj Txuas Ntxiv Rau COLIN BP-88, BP-308, BP-88S, BP-508, BP-608
Khoom Piav Qhia
| Khoom npe | Kev Kho Mob Cov Roj Hluav Taws Xob |
| Qhov chaw ntawm Keeb Kwm | Guangdong, Suav |
| Hom Lub Npe | Thov-med |
| Cov ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Qhov Coob | 143.6 * 64.3 * 22.8mm |
| Neeg Muaj Peev Xwm | 2000mAh |
| Nyhav | 380g |
| Hom | NI-MH |
| Nominal Voltage | 12v |
| Roj Teeb Cell QTY | 10 Lub Hlwb |
| Thov | Colin BP-88, BP-308, BP-88S, BP-508, BP-608 |
| Xim | Dub |
| Pob | Tus kheej lub thawv |

Cim npe nrov: colin kho mob roj teeb rov qab roj rau colin bp-88, bp-308, bp-88s, bp-508, bp-608, tuam ntxhab, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







