GE Tseem Ceeb Cov Cwj Pwm Ntsuas Cov Roj Teeb
Cov Ntawv Ntsuas: Roj Teeb
Yam khoom: GE roj teeb
Mininum Kev Txiav Txim Siab Me: 1PCS
Daim ntawv pov thawj: CE / ISO13485
Nqe: Kev sib ceg
Hauj lwm lawm
GE Tseem Ceeb Cov Cwj Pwm Ntsuas Cov Roj Teeb
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm:Tuam Tshoj
Cov ntsiab lus them nqi:100% T / T, Western Union, Paypal
Shipping txujci:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sij hawm xa tuaj:1-3 hnub rau cov qauv, 7-14 hnub rau kev txiav txim loj tom qab them nyiaj.
Khoom lus:
| Qhov chaw ntawm Keeb Kwm | Guangdong, Suav |
| Hom Lub Npe | Thov-med |
| Kev nplua | LUB POV HAUM 622177K 51731 |
| Ntau hom qauv | PRO1000 / PRO1006 / PRO1008 / PRO1009 |
| Cov ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Xim | Xiav |
| Roj Teeb Loj | 84 x 34 x 33 mm |
| Cov khoom siv | NI-MH |
| Nyhav | 1.2KG |
| Peev Xwm | 7800mAh |
| Xov tooj ntawm tes | 20 ntawm tes |
| Kev tsuj roj | 12V |
| Hom | Rechargeable roj teeb |
| Pob | ib tug neeg pob |
| Warranty | 1 xyoos |

Cim npe nrov: ge cov paib tseem ceeb soj ntsuam roj teeb, tuam ntxhab, cov chaw muag khoom, lub Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li











