
LI - ION Kev Kho Mob Qib Roj Teeb Rau Lub Siab Tsis Tuaj
Tau tshaj : Mindray BeneHeart R3 UMEC10 MEC6 LI13S001A 3ICR18 / 6
Cov ntsiab lus them nqi: T / T, Western Union, Paypal
Kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sijhawm ua: 3-7 hnub ua haujlwm
Kev kuaj muaj
Hauj lwm lawm
LI - ION Kev Kho Mob Qib Roj Teeb Rau Lub Siab Tsis Tuaj
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm: Suav
Hom Lub Npe: Mindray BeneHeart
Daim ntawv pov thawj: CE
Qauv Numb: UMEC10
Yam tsawg kawg yuam kom muaj nuj nqis: 1pcs
Nqe: raws li tau tham
Lub sij hawm xa tuaj: 1-3 hnub ua haujlwm
Muaj peev xwm muab khoom: 600pcs / lub lis piam
Cov Lus Qhia Txog Kev Kawm:
| Khoom npe | Rechargeable LI-IONBattery |
| Qhov chaw ntawm Keeb Kwm | Guangdong, Suav |
| Hom Lub Npe | Thov-med |
| Cov ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Qhov Coob | 56 * 68 * 19mm |
| Neeg Muaj Peev Xwm | 2600mAh |
| Nyhav | 138g |
| Hom | LI-ION |
| Nominal Voltage | 11.1v |
| Thov | ECG Tshuab |
| Xim | Xiav |
| Pob | Tus kheej lub thawv |
| Qauv | BeneHeart R3, UMEC10, MEC6, LI13S001A, 3ICR18 / 6 |

Cim npe nrov: lis - ion kho mob qib roj teeb rau lub siab, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

10.8V 65Wh Rechargeable Lithium Ion Roj Teeb Sib Tw ...
-

Spacelabs Lead Acid Saib Xyuas Roj Teeb LC-TA122PU
-

Cov roj teeb rov qab Li-ion roj teeb pob LI23S002A
-

GE Txoj Cai Saib Xyuas Tus Neeg Mob Lub Pob Hluav Ta...
-

MS862278 Siemens Nickel Hlau Hydride Battery Pob Kho...
-

Rechargeable Heartstart MRx M3538A Li-ion Roj Teeb

