Mindray Patient Monitor Saib Kom Taug Txhuas Txhuas-kua qaub
Thawj: Guangdong, Suav
Hom tshuaj: thov-med
Hom: Lead-acid roj teeb, Cov roj teeb rov ua haujlwm
Cov ntawv pov thawj: CE, RoHS
Hauj lwm lawm
Mindray Patient Monitor Saib Kom Taug Txhuas Txhuas-kua qaub
Cov Khoom Qhia:
| Nominal Voltage | 12V |
| Neeg Muaj Peev Xwm | 2300mAh |
| Qhov Coob | 182x61x24 hli |
| Nyhav | 0.65 kg |
| Xim | Dub |
| Ntaus roj teeb | Tus Neeg Mob Saib Xyuas Cov roj teeb rov qab tau |
| Cov Khoom Siv Hom | Lead-acid Roj Teeb |
| Warranty | 2 xyoos |
Nta:
1.Qhov zoo, cov nqi sib tw, saib zoo, sib tsoo-xa ceev
2. Cov khoom ntawm cov txuas thiab cable ua raws UL thiab Rohs txuj
3.Quality 100% paub tseeb, ntsuas tau zoo thiab ceev ceev teb
4.Superior yooj thiab kav ntev
5.OEM / ODM muaj, tsim kom tau thiab kos duab yog txais
6.Sample Order thiab Small Order tau txais
7.Qhov ntsiab lus ntawm kev them nqi: T / T, Paypal, Western Union, Nyiaj Gram
8.Cov qauv ntawm kev xa khoom: DHL, EMS, UPS lossis Fedex
Cim npe nrov: Mindray Patient Monitor Rechargeable Lead-acid Roj teeb, tuam ntxhab, lwm tus muag khoom, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

Siemens Drager -BD Ibp Adapter Cable
-

Hnub Tim Ohmeda IBP Rau Edwards Transducer Adapter A...
-

Philips Rau BD IBP Cable Hloov Pauv 684081
-

Fisher & paykel HWA-850L01 Rhaub Hlau Adapter Cable ...
-

Rhaub Hlau Adapter Rau MR850 Humidifier Thiab HC550 ...
-

Compatible Fisher & Paykel 900MR858 rhaub hlau Adapt...





