Nihon Kohden Cov Roj Kho Mob Rau Cov Khoom Kho Mob
Tau tshaj : Nihon kohden NKB-301V TEC-5500 5521 5531 5600 7600 Rau Defibrillator
Cov ntsiab lus them nqi: T / T, Western Union, Paypal
Kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sijhawm ua: 3-7 hnub ua haujlwm
Kev kuaj muaj
Hauj lwm lawm
Nihon kohden kho mob roj teeb rau kev siv tshuaj tiv thaiv kab mob
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm: Suav
Hom Lub Npe: Nihon Kohden
Daim ntawv pov thawj: CE
Tus Qauv Zauv: HRX 23/43
Yam tsawg kawg yuam kom muaj nuj nqis: 1pcs
Nqe: raws li tau tham
Lub sij hawm xa tuaj: 1-3 hnub ua haujlwm
Muaj peev xwm muab khoom: 600pcs / lub lis piam
Cov Lus Qhia Txog Kev Kawm:
| Khoom npe | Kev Kho Mob Cov Roj Hluav Taws Xob |
| Qhov chaw ntawm Keeb Kwm | Guangdong, Suav |
| Hom Lub Npe | Thov-med |
| Cov ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Qhov Coob | 115 * 48 * 45mm |
| Neeg Muaj Peev Xwm | 3000mAh |
| Nyhav | 585G |
| Hom | NI-MH |
| Nominal Voltage | 12V |
| Thov | NIHON KOHDEN: CardioFax M TEC-5500, TEC-5521, TEC-5521C, TEC-5521E, TEC-5521K, TEC-5531, TEC-5531C, TEC-5531E, TEC-5531K, TEC-5600, TEC-5601, TEC-5621, TEC-5631, TEC-7600, TEC-7621, TEC-7631, TEC-7621C, TEC-7621E, TEC-7621K, TEC-7631C, TEC-7631E, TEC-7631K, TEC-7641, TEC-7651, TEC-7700, TEC-7721, TEC-7731, TEC-7721C, TEC-7721E, TEC-7721K, TEE-7731C, TEC-7731E, TEC-7731K, TEC-7741, TEC-7751, ECG-1350, ECG-1350A, ECG-1350C, ECG-1350P, ECG-2350, ECG-2340, ECG-2320 |
| Xim | Dawb |
| Pob | Tus kheej lub thawv |

Cim npe nrov: nihon kohden kho mob roj teeb rau defibrillator, tuam ntxhab, lwm tus muag khoom, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li










