
Tus Neeg Mob Tshuaj Ntsuam Xyuas Cov Cuab Yeej Siv Kho Mob Rau Cov Tseeb
Tau tshaj : Mindray LI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Cov ntsiab lus them nqi: T / T, Western Union, Paypal
Kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sijhawm ua: 3-7 hnub ua haujlwm
Kev kuaj muaj
Hauj lwm lawm
Tus Neeg Mob Tshuaj Ntsuam Xyuas Cov Cuab Yeej Siv Kho Mob Rau Cov Tseeb
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm:Tuam Tshoj
Hom Lub Npe:Lub Siab Tsis Nquag
Daim ntawv pov thawj:CE
Tus Qauv Zauv:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Tsawg kawg kom muaj nuj nqis:1pcs
Nqe:raws li tau tham
Lub sij hawm xa tuaj:1-3 hnub ua haujlwm
Muaj peev xwm muab lus:600pcs / vas thiv
Cov Lus Qhia Txog Kev Kawm:
| Khoom npe | Kev Kho Mob Cov Roj Hluav Taws Xob |
| Qhov chaw ntawm Keeb Kwm | Guangdong, Suav |
| Hom Lub Npe | Thov-med |
| Cov ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Qhov Coob | 182 * 26.1 * 61mm |
| Neeg Muaj Peev Xwm | 4400mAh |
| Nyhav | 330g |
| Hom | LI-ION |
| Nominal Voltage | 11.1v |
| Thov | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Xim | Dub |
| Pob | Tus kheej lub thawv |


Cim npe nrov: tus neeg mob saib xyuas cov cuab yeej siv kho mob roj teeb rau lub siab, cov tuam ntxhab, cov muag khoom, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







