Mindray Datascope Tshaj Plaws Reusable Cov Kev Ntsuas Kub 040-000057-00
Cov Ntawv Teev Npe: Cov Ntawv Ntsuas Kub
Yam khoom: Reusable qhov kev sojntsuam kub
Mininum Kev Txiav Txim Siab Me: 1PCS
Daim ntawv pov thawj: CE / ISO13485
Nqe: Kev sib ceg
Hauj lwm lawm
Mindray Datascope Tshaj Plaws Reusable Cov Kev Ntsuas Kub 040-000057-00
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm:Tuam Tshoj
Cov ntsiab lus them nqi:100% T / T, Western Union, Paypal
Shipping txujci:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sij hawm xa tuaj:1-3 hnub rau cov qauv, 7-14 hnub rau kev txiav txim loj tom qab them nyiaj.
SupplyAbility:600pcs / vas thiv
Tshuab
| Cable Xim | Txho |
|---|---|
| Txoj Kab Ke Cable | 4 hli |
| Cable Khoom Siv | TPU Jacket |
| Qeb | Ntsig Kub |
| Cov ntawv pov thawj | CE, ISO |
| Channel | Ib Leeg |
| Connector Distal | 5-Nawj, D-Zuaj Li Tus Sib Txuas, Caum |
| Connector Proximal | Daim tawv nqaij Sensor |
| Looj tsis pub | Yog lawm |
| Ntim Ntaus | Hnab |
| Tus Neeg Mob Loj | Neeg laus |
| Hom Resistor | NTC Series |
| Sterile | Tsis yog |
| Temp NTC Series | NTC / R25=2.252K |
| Kub Nrau Ntau Yam | 25~45°C |
| Tag Nrho Cable Ntev | 3m |
| Warranty | 12 hli |
Kev nplua
| Chaw tsim tshuaj paus | Qauv |
|---|---|
| Mindray> Datascope | Phau Passport V, V-Series |
Ntim& Txaj Muag

Cim npe nrov: mindray datascope tshaj reusable qhov kub thiab txias sojntsuam 040-000057-00, tuam ntxhab, lwm tus neeg, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

Siemens Drager Compatible SpO2 Adapter Cable 3368433
-

Philips 8-pin Compatible SpO2 Adapter M1943AL
-

Biolight 5-Pin Me Nyuam Mos SpO2 Sensor M69 M66
-

Zaj Lus Qhia 934-10LN Pediatric Mos 5-Pin SpO2 Sensor
-

Arterma S&W Round 10-Pin Pediatric Mos SpO2 Sensor
-

DB 9 Cov Khoom Txuas Txuas Taus uas tsis tsim tawm ...




