
12V 2300mAh UT4000APRO Roj Teeb Rau Electrocardiograph Kho Mob Roj Teeb Rau Goldway
Tshaj: CONTEC CMS6000 , HMS6500
Cov ntsiab lus them nqi: T / T, Western Union, Paypal
Kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sijhawm ua: 3-7 hnub ua haujlwm
Kev kuaj muaj
Hauj lwm lawm
| Khoom npe | Kev Kho Mob Cov Roj Hluav Taws Xob |
| Qhov chaw ntawm Keeb Kwm | Guangdong, Suav |
| Hom Lub Npe | Thov-med |
| Cov ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Qhov Coob | 178X34X66mm |
| Neeg Muaj Peev Xwm | 2300mAh |
| Nyhav | 920g |
| Hom | Ntim Cov Hmoov Txhuas |
| Nominal Voltage | 12v |
| Thov | Goldway philips ESCHMANN UT4000A pro |
| Xim | Xiav |
| Pob | Tus kheej lub thawv |
Kev nplua
| Goldway philips | ESCHMANN UT4000A pro |
Cov FAQ
Q: Koj lub Hoobkas nyob qhov twg?
A: Peb lub Hoobkas nyob hauv nroog Shenzhen, Suav.
Q: Puas yog koj lub tuam txhab ua lag luam lossis koj lub tuam txhab muaj koj lub Hoobkas?
A: Peb muaj peb lub Hoobkas thiab tseem tuaj yeem ua cov khoom tshawb xyuas.
Q: Koj lub Hoobkas ua li cas txog kev tswjhwm zoo?
A: Zoo yog qhov muaj feem thib. QC chav ua haujlwm nrog cov kws tshaj lij ua haujlwm ua tau zoo muab qhov tseem ceeb rau kev ua kom zoo los ntawm qhov pib thaum kawg mus rau qhov kawg.
Q: Koj lub sijhawm ua ntev npaum li cas?
A: Feem ntau 1-3 hnub ua haujlwm rau kev txiav txim plaub ntug, 3-5 hnub ua haujlwm rau kev txiav txim ib txwm, 7-14 hnub ua haujlwm rau kev txiav txim ntau, raws li qhov tseeb ntau ntau.
Q: Koj cov nqe lus them nqi yog dab tsi?
A: 100% ua ntej, T / T, Paypal, Western Union, Nyiaj gram.
peb cov khoom ntxiv:
Reusable / Disposable Spo2 Sensor
Spo2 txuas txuas cable
ECG pob tw cable& leadwire
EKG Cable& Accessories;
ECG hluav taws xob
EEG Leadwires nrog electrodes
IBP Cable / Disposable IBP hloov pauv
Dej cuab ntxiab
NIBP cuff / hose / connecor
Sojntsuam Kub
Mob roj teeb thiab O2 cell
TOCO thiab Asmeskas transducer, tus me nyuam Doppler13.Pulse oximeter
Cim npe nrov: 12v 2300mah ut4000apro roj teeb rau electrocardiograph kho mob roj teeb rau kub, tuam ntxhab, lwm tus muag khoom, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







