
ECG Saib Xyuas Lub Pob Khoom Hluav Taws Xob
Tau tshaj : Fukuda Cardimax FX-8222 FX-8322 FX-8322R FCP-8321 FCP-8453
Cov ntsiab lus them nqi: T / T, Western Union, Paypal
Kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sijhawm ua: 3-7 hnub ua haujlwm
Kev kuaj muaj
Hauj lwm lawm
ECG Saib Xyuas Lub Pob Khoom Hluav Taws Xob
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm:Tuam Tshoj
Hom Lub Npe:Fukuda
Daim ntawv pov thawj:CE
Tau tshaj:Fukuda Cardimax FX-8222 FX-8322 FX-8322R FCP-8321 FCP-8453
Tsawg kawg kom muaj nuj nqis:1pcs
Nqe:raws li tau tham
Lub sij hawm xa tuaj:1-3 hnub ua haujlwm
Muaj peev xwm muab lus:600pcs / vas thiv
Cov Lus Qhia Txog Kev Kawm:
| Khoom npe | Kev Kho Mob Cov Roj Hluav Taws Xob |
| Qhov chaw ntawm Keeb Kwm | Guangdong, Suav |
| Hom Lub Npe | Thov-med |
| Cov ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Qhov Coob | 115x60x19mm |
| Neeg Muaj Peev Xwm | 3240mAh |
| Nyhav | 223g |
| Hom | Li-ion |
| Nominal Voltage | 11.1v |
| Thov | Fukuda Cardimax FX-8222 FX-8322 FX-8322R FCP-8321 FCP-8453 |
| Xim | Dub |
| Pob | Tus kheej lub thawv |

Cim npe nrov: ecg saib xyuas lub roj teeb ntim roj, cov chaw tsim khoom, cov chaw muag khoom, lub Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

Cov roj teeb rov qab Li-ion roj teeb pob LI23S002A
-

Biolight LB-08 Li-ion Cov Roj Teeb Pob 12-100-1003
-

Cov Roj Teeb Hluav Taws Xob Sealed Lead 2300mAh Biom...
-

Philips Defibrillator Kho Mob Roj Teeb Rov Qab Heart...
-

Khoom Siv Kho Cov Khoom Siv Hluav Taws Xob
-

Tus Neeg Mob Tshuaj Ntsuam Xyuas Cov Cuab Yeej Siv K...

