Fukuda Denshi Cov Khoom Siv Kho Khoom Siv Hloov Cov Khoom Roj
Tau tshaj : Fukuda Denshi FX-7402 / FX-7540 ECG Tshuab
Cov ntsiab lus them nqi: T / T, Western Union, Paypal
Txoj kev xa khoom: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, los ntawm hiav txwv
Lub sijhawm ua: 3-7 hnub ua haujlwm
Kev kuaj muaj
Hauj lwm lawm
Fukuda Denshi Cov Khoom Siv Kho Khoom Siv Hloov Cov Khoom Roj
Qhov chaw ntawm Keeb Kwm: Suav
Hom Lub Npe: Fukuda Denshi
Daim ntawv pov thawj: CE
Tus Qauv Zauv: FX-7402 / FX-7540
Yam tsawg kawg yuam kom muaj nuj nqis: 1pcs
Nqe: raws li tham
Lub sij hawm xa tuaj: 1-3 hnub ua haujlwm
Muaj peev xwm muab khoom: 600pcs / lub lis piam
Cov Lus Qhia Txog Kev Kawm:
| Khoom npe | Kev Kho Mob Cov Roj Hluav Taws Xob |
| Qhov chaw ntawm Keeb Kwm | Guangdong, Suav |
| Hom Lub Npe | Thov-med |
| Cov ntawv pov thawj | CE / ISO |
| Qhov Coob | 137 * 67 * 18mm |
| Neeg Muaj Peev Xwm | 3800mAh |
| Nyhav | 430g |
| Hom | NI-MH |
| Nominal Voltage | 9.6v |
| Thov | FX-7540, FCP-7541, FX-7542ECG Tshuab |
| Xim | Xiav |
| Pob | Tus kheej lub thawv |

Cim npe nrov: fukuda denshi kho mob khoom siv hloov roj teeb, tuam ntxhab, lwm tus muag khoom, Hoobkas, pheej yig, yuav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

Mindray Patient Monitor Saib Kom Taug Txhuas Txhuas-...
-

Cov roj teeb rov qab Li-ion roj teeb pob LI23S002A
-

LI34I001A BeneHeart Mindray D5 D6 Defibrillators Roj...
-

Philips Defibrillator Kho Mob Roj Teeb Rov Qab Heart...
-

2600mAh Cov Khoom Siv Kho Khoom Siv Hluav Taws Xob R...
-

Nihon Kohden Cov Roj Kho Mob Rau Cov Khoom Kho Mob




